Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Apie mus

Apie mus

Jūsų laukia naujas tik 2019 metais atidarytas modernus LYROS turgus, kurio bendras plotas yra apie 6500 kv. m. LYROS turguje klientų patogumui yra įrengtos 55 vietos požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje ir dar 25 vietos lauke, o taip pat visuose pastato aukštuose yra įrengti eskalatoriai, krovininis liftas turgavietės nuomininkams bei keleivinis liftas lankytojams. Yra daug įėjimų į pastatą ir išėjimų iš jo, kurie įrengti taip, kad tiek atvykstantiems, tiek didžiausiame Šiaulių miesto mikrorajone gyvenantiems klientams būtų patogiau pateikti.
Ant LYROS turgaus stogo įrengta virš 1000 kv. m terasa, kurioje šiltuoju metų laiku vyks lauko prekyba bei įvairūs renginiai. Pastate įrengtos dvi scenos įvairiems renginiams, t. y. viena – pastato terasoje, kita – pastato viduje. Be to, tiek pastate, tiek lauko terasoje yra suformuotos įvairios poilsio zonos, įskaitant ir pramogas vaikams, kuriose galima maloniai bei naudingai praleisti laiką, pasinaudoti įvairiausiomis paslaugomis, skaniai pavalgyti.
Kviečiame užsukti į LYROS turgų įsigyti daržovių, vaisių, žalios ir rūkytos mėsos, žuvies, pieno produktų, duonos ir kitų konditerijos gaminių bei prieskonių. LYROS turguje taip pat galite paragauti Pasvalio aludarių alaus, paskanauti kepyklėlių „PREZO“ bei „101“ šviežios produkcijos. Pas mus įsikūrė labai daug vyriškų, moteriškų ir vaikiškų rūbų, avalynės, galanterijos, bižuterijos prekeivių, tame tarpe prekybą vykdo ir parduotuvė „GAUSA“, taip pat galėsite įsigyti gėles bei mobiliuosius telefonus ir jų aksesuarus, ar pasinaudoti mobiliųjų telefonų remonto paslaugomis, o reikalingų vaistų ar kitų prekių galėsite įsigyti „Gintarinėje vaistinėje“
Į LYROS turgų investuota virš 6 milijonų eurų, o šalia jo, vos už 50 metrų veikia didelis prekybos kompleksas „LYRA“, kuriame įsikūręs statybinių medžiagų bei namų apyvokos prekių prekybos centras „VISKAS NAMAMS“, PC „KUBAS“ bei daug įvairių paslaugų ir smulkių prekybos taškų. Prie PC „VISKAS NAMAMS“ yra dvi erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose yra apie 150 nemokamų automobilių stovėjimo vietų.
Siūlome atkreipti dėmesį, kad LYROS turguje galima lauko prekyba, o taip pat prekyba iš automobilių turgavietės teritorijoje, bei vidiniame kieme iš prekybos vietų. Kainos labai patrauklios, o kainodara ypač lanksti.